fbpx

Organizacja wydarzeń

Tworzymy zespół, który podejmie się stworzenia wyjątkowego wydarzenia dla dzieci o warsztatowych charakterze! Gotowi na 2-godzinne urodzinowe szaleństwo stworzone przez nas pod plan solenizanta? A może planujecie wyprawić przyjęcie z innej okazji niż urodziny? Naszą przestrzeń zabaw możemy zmienić w laboratorium chemiczne, warsztat konstruktora, escape room, a nawet imprezę dyskotekową! Wybór, jak zaaranżujemy nasze 3 sale, należy tylko do organizatora! My przez całe wydarzenie będziemy czuwać nad udaną zabawą, animować gości i dostarczać masę przeżyć!

Dekorujemy i urządzamy nasze sale!

Przy dekoracji i stylizowaniu naszej przestrzeni wykorzystujemy rozmaite inspiracje i urządzamy nasze sale pod wizję naszych klientów i małych solenizantów, by spełnić ich urodzinowe marzenia. Wystarczy przedstawić nam swój pomysł, zapoznać się z naszą ofertą, a my z pewnością znajdziemy rozwiązanie idealne na wydarzenie Twojego dziecka!

Atrakcje i animacje podczas wydarzeń

Podczas wydarzenia za animowanie wszystkich gości odpowiadają nasi instruktorzy i animatorzy, którzy z zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy. Z nimi nie ma nudy! Są specjalistami i każdą atrakcją zaskakują wszystkich uczestników imprezy!

Wydarzenia w plenerze

Poza imprezami w przestrzeniach Warsztatolandii w naszej ofercie proponujemy organizację wydarzenia w plenerze. Co powiesz na survival na świeżym powietrzu z grami terenowymi, zabawami zespołowymi i ogniskiem? Dla nas też brzmi to wspaniale!

Co jeszcze mamy w swojej ofercie?

Nasze wydarzenia dopracowujemy do ostatniego szczegółu. W naszym planie nie ma miejsca na improwizację. Właśnie dlatego ustalamy detale imprezy, rodzaj dekoracji i kompletny program, by dostarczyć uczestnikom przyjęcia niezapomnianych wrażeń. Poza najważniejszymi kwestiami nie zapominamy również o:

Poczęstunku
podczas wydarzenia
Strefie dla rodziców z możliwością dokupienia napojów
Zaproszeniach
dla gości
Pamiątkowych
zdjęciach

Prezencie
dla solenizanta
Maksymalnej liczbie
uczestników - 15 osób

Ile kosztuje organizacja wydarzenia w Warsztatolandii?

Standardowy pakiet przyjęcia urodzinowego w Warsztatolandii (obejmujący 10 osób, przy czym dopłata za każdą dodatkową osobę wynosi 50 zł) to koszt 850 zł.

W celu ustalenia konkretnej wyceny i rezerwacji terminu prosimy o kontakt przez poniższy formularz lub z biurem w Zielonkach, przy ul. Wyjazdowej 1a pod numerem telefonu: +48 503 191 040

Warsztatolandia

ul. Krakowskie Przedmieście 53,
32-087 Zielonki

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują Zasady ochrony prywatności i Warunki korzystania z usług Google.