fbpx

Nasza przestrzeń

Przestrzeń Warsztatolandii obejmuje aktualnie 3 sale, w których zajmujemy się organizacją tematycznych wydarzeń i indywidualnie dopracowanych przyjęć urodzinowych! To właśnie tu realizujemy nasze kreatywne pomysły i wraz z całym zespołem dokładamy starań, by nasze wydarzenia niosły za sobą nie tylko mnóstwo zabawy, ale także edukacji i rozwoju!

Już wkrótce otworzymy dla Was nową przestrzeń w Zielonkach!

 Już teraz tworzymy dla Twoich pociech nową przestrzeń warsztatową i eventową, w której będzie znacznie więcej miejsca, by prowadzić ciekawe, rozwijające zajęcia w atmosferze świetnej zabawy!

 Nowa przestrzeń Warsztatolandii będzie wyjątkowym miejscem na mapie Zielonek, tuż pod Krakowem, w zasięgu całej Małopolski! Będzie to przestrzeń idealna do stworzenia niespotykanych warsztatów i wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że także dorośli docenią nasze udekorowane sale, przygotowane w różnorodnym stylu. W zaplanowanych strefach uczestnicy naszych zajęć i wydarzeń wezmą udział w różnorodnych aktywnościach, dzięki którym przygoda z Warsztatolandią będzie czymś więcej niż półkoloniami czy przyjęciem urodzinowym!

 Sprawdź, jakie strefy będą królować w naszej przestrzeni!

Strefa warsztatowa

Tutaj najczęstszą aktywnością będą warsztaty konstruktorskie z użyciem drewnianych klocków Linde i klocków magnetycznych Jolly Heap.

Strefa kreatywna

Tutaj samodzielnie wykonamy ozdoby, pamiętniki, obrazy 3D czy nawet pachnący slime!

Strefa zabawy

Tutaj dzieci pobawią się w nietypowej piaskownicy, pełnej kolorowej masy plastycznej, z którą zabawy nie ma końca.

Strefa relaksu

Tutaj znajdziemy książki, najnowsze planszówki, a nawet kindlotekę dla dzieci i młodzieży, dzięki którym nasi uczestnicy odetchną po zabawie.

Strefa naukowa

Tutaj zobaczymy, że chemia i fizyka są zabawne, a nawet można je bardzo polubić. A to wszystko za sprawą wyjątkowych naukowców ze SmartBee.

Strefa kulinarna

Tutaj zorganizujemy warsztaty kulinarne. Dotyczyć będą zdrowego żywienia, ale będą mogły przybrać też formę inspirowaną programem Masterchef Junior!

Już tej wiosny zmienimy adres, zostając jednak w Zielonkach — czekajcie na wieści i odwiedzajcie nasze social media, by śledzić nasze postępy! A do tej pory zapraszamy do naszych aktualnych przestrzeni przy ul. Wyjazdowej 1A w Zielonkach pod Krakowem!

Warsztatolandia

ul. Krakowskie Przedmieście 53,
32-087 Zielonki

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują Zasady ochrony prywatności i Warunki korzystania z usług Google.