fbpx

Ferie 2022

To nieprawda, że zimą nie ma nic do roboty. Przy odrobinie kreatywności i wolnego czasu, ferie zimowe mogą być niezapomniane!

O tym przekonali się uczestnicy naszego feryjnego turnusu w 2022 roku, podczas których nie zabrakło nam dobrej zabawy, nauki, aktywności fizycznej, a przede wszystkim szerokich uśmiechów!

Najbardziej ekscytujące okazały się warsztaty bębniarskie na bębnach afrykańskich. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zagrać na nich z uczestnikami ferii i była to nieprawdopodobnie udana zabawa! Umuzykalniliśmy się, nauczyliśmy wrażliwości na dźwięki, pracowaliśmy nad naszą koordynacją słuchowo-ruchową, poczuciem rytmu i odpoczęliśmy przy relaksujących dźwiękach!

Poza nimi szukaliśmy wyzwolenia naszej kreatywności na warsztatach „zrób to sam”, podczas których tworzyliśmy nasze łapacze snów czy bawiliśmy się w artystów podczas zajęć plastycznych.

Sportu również było niemało! Odbyła się wycieczka do Gokidz w Krakowie, warsztaty Freestyle Football z trików z piłką, wyjazd do Active Academy, by spróbować swoich sił na torze przeszkód rodem z Ninja Warrior, a nawet turniej pływacki na basenie!

I co? Zimą wcale nie musi być nudno i szaro!

Udostępnij:

Poznaj pozostałe edycje