fbpx

Wakacje 2023

Podczas wakacji w 2023 roku zorganizowaliśmy aż 6 turnusów! Było sportowo, ale też magicznie, kreatywnie i naukowo!

Integrowaliśmy się podczas bitwy wodnej — laliśmy się nawzajem wodą z wiader, butelek, a nawet węża ogrodowego! Najlepsze w tej zabawie było to, że ochłodziliśmy się, a każdy był wygrany i uśmiechnięty.

Naszą sprawność fizyczną wzmacnialiśmy porannym rozruchem ciała z Moniką, instruktorką i nauczycielką Akademii Wychowania Fizycznego. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak możemy się rozbudzić i zyskać energię na cały dzień intensywnej zabawy.

To przygotowało nas do warsztatów akrobatycznych! Uczyliśmy się podstawowych technik akrobatycznych i prostych skłonów, przygotowania do szpagatu, a nawet mierzyliśmy swoje umiejętności z ludźmi-gumami!

Warto wspomnieć o regularnych wyjściach na boisko, wyprawach terenowych, a przede wszystkim warsztatach kickboxingu z trenerem Rafałem Kosiarskim!

O dbaniu o zdrowie przypomniały nam grota solna i tężnia solankowa, a także warsztaty kulinarne. To, jak życie nasze i innych ludzi jest ważne, uświadomiły nam za to warsztaty pierwszej pomocy organizowane przez ratowników medycznych. 

Naszą kreatywność rozbudziły warsztaty z drewnianymi klockami konstrukcyjnymi Linden i Jolly Heap, klockami magnetycznymi, a także zajęcia z tworzenia amuletów. To z kolei przeniosło nas do świata nieograniczonej wyobraźni, w którym zostaliśmy na warsztatach z tematyką Harry’ego Pottera.

Pojawiły się także inne atrakcje, takie jak minecraftowy escape room, warsztaty podróżnicze, eksperymenty i doświadczenia chemiczne, dyskoteka oraz wycieczki do Muzeum Iluzji, na lody, do ogrodu zoologicznego, na basen czy nad zalew w Kryspinowie. 

Na długo nie zapomnimy tego ekscytującego czasu!

Udostępnij:

Poznaj pozostałe edycje